تشویقی واسنک گربه

شبکه:
Quickview

تشویقی گربه بستنی گربه وینستون

(0)
7,500تومان

بستنی گربه وینستونساخت آلمان..

-7%
Quickview

تشوقی گربه سانابل اسنک هربال 20گرم

(0)
14,000تومان 15,000تومان

تشوقی گربه سانابل اسنک هربال 20گرمساخت آلمان   جلوگیری از تجمع مو در دستگاه گوارش گربه    دفع کننده هربال (توده های مو) در دستگاه گوارش    حاوی انواع ویتامین ها و مواد معدنی    مناسب برای همه سن ها و نژادها    لذیذ با قابلیت هضم بالا..

ناموجود
Quickview

تشویقی میلکی گربه آنیموندا ویتامینه ضدریزش مو30گرم

(0)
18,000تومان

تشویقی میلکی گربه آنیموندا ویتامینه ضدریزش مو30گرمیک محصول غذایی تشویقی برای گربه ها از برند آنیموندا مدل Wellness است که از آن می توانید در روند آموزش به عنوان جایزه و تشویق استفاده کنید. این تشویقی ها بدلیل مغز شیری که دارند دارای بافتی بسیار ترد و فوق العاده هستند. از آنجائیکه کالری کمی دارد حتی برای گربه های چاق یا عقیم نیز مناسب است. چون گربه ..

-7%
Quickview

تشویقی گربه سانابل اسنک دنتال 20گرم

(0)
14,000تومان 15,000تومان

تشویقی گربه سانابل اسنک دنتال 20گرم    محافظ بهداشت دهان و دندان    از بین برنده جرم ، پلاک و بوی بد دهان    خوش طعم با هضم آسانشکل این اسنک سبب شده تا به راحتی توسط گربه خرد و جویده نشه.نبه این ترتیب باعث تیز شدن و تمیز شدن سطح دندان ها شده و از تشکیل پلاک نیز جلوگیری می کنه.ساخت آلمان..

Quickview

تشویقی گربه سانابل اسنک نرم اردک وانار55گرم

(0)
36,000تومان

تشویقی گربه سانابل اسنک نرم اردک وانار55گرمساخت آلمانگربه شما عاشق این اسنک ها خواهد شد. ترکیبات این محصول فاقد هرگونه غلات میباشد که علاوه بر خوشمزه بودن مصرف آن را برای گربه هایی که حساسیت غذایی و آلرژی دارند مجاز کرده است. از این اسنک ها بعنوان تشویقی بین وعده های غذایی استفاده کنید. در این محصول مواد دیگری وجود دارند که برای گربه شما خاصیت دارن..

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)