قطره چشم سگ

شبکه:
Quickview

قطره چشم سگ وگربه یواس پت

(0)
54,000تومان

قطره چشم  سگ وگربه یواس پتقطره محافظ چشم سگ و گربه US PETEYE CARE DROPSقطره محافظ چشم سگ و گربه US PET به منظور ضدعفونی کردن چشم حیوانات خانگی طراحی شده که فاقد هرگونه مواد شیمیایی و مضر بوده و بسیار مفید است. قطره محافظ چشم سگ و گربه یو اس پت باعث می شود که گرد و غبار ورودی به چشم در طی روز و شب و میکروب های چشم به آسانی از آن خارج شوند و چشم..

ناموجود
Quickview

قطره چشم سگ وگربه دکترکلودرز50میلی لیتر

(0)
155,000تومان

قطره چشم سگ وگربه دکترکلودرز50میلی لیترساخت آلمانجهت ضدعفونی و پاکسازی اطراف چشم مورد استفاده قرار میگیرد. به طوری که مصرف استفاده روزانه این قطره در اطراف چشم حیوان و پاکسازی مرتب آن عالوه بر اینکه سالمت و بهداشت چشم حفظ می گردد، ترشحات چشمی به حداقل رسیده و به مرور زمان از تغییررنگی که بر اثر رنگدانه های موجود در ترشحات چشمی ایجاد می شود جلو..

Quickview

قطره چشم پاک کننده لکه اشک سگ وگربه یواس پت

(0)
54,000تومان

قطره چشم پاک کننده لکه اشک سگ وگربه یواس پتقطره پاک کننده لکه اشک سگ و گربه US PETTEAR STAIN REMOVERقطره پاک کننده لکه اشک چشم سگ و گربه US PET برای پاک کردن سیاهی ایجاد شده در دور چشم حیوانات خانگی کاربرد دارد. در حیوانات، اشکها دور چشم جمع می شوند و به مرور زمان لکه ای را ایجاد می کنند که زیبایی صورت آن ها را تحت تاثیر قرار میدهد. از اینرو استفاد..

نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)