تشویقی سگ فله

تشویقی سگ فله

شبکه:
Quickview

تشویقی سگ فلامینگو استیک بادورپیچ مرغ 1 عددی فله_ 17سانتی متر

(0)
20,000تومان

تشویقی سگ فلامینگو استیک بادورپیچ مرغ  1 عددی_ 17سانتی متر ساخت بلژیک..

Quickview

تشویقی فله سگ فلامینگو توپ راگبی راهاید ژلاتینی 12 سانتی متر160گرم

(0)
45,000تومان

تشویقی سگ فلامینگو توپ راگبی راهاید12 سانتی متر160گرمساخت بلژیکمناسب جهت تمیزکردن دندان هاتقویت فکوسرگرمی طولانی مدت..

Quickview

تشویقی سگ بیسکویت بره وبرنج بوش فله

(0)
3,000تومان

تشویقی سگ بیسکویت بره وبرنج بوش فلهساخت آلماناطلاعات مربوط به محصول:بیسکویت بره و برنج مخصوص سگ(بوش)مزایای محصول:بیسکوئیت لذیذ با سایز مناسب که میتوان از آن به عنوان تشویقی استفاده نمود.این محصول آلرژی زا نبودهو با قابلیت هضم بالاقابل استفاده برای سگ هایی با دستگاه گوارش حساس نیز می باشد.مقدار مصرف:مثال:اگر وزن سگ شما بین 2.5تا 15 کیلوگرم باشد میتو..

ناموجود
Quickview

تشویقی سگ بیسکویت دنتال بوش فله

(0)
1,000تومان

تشویقی سگ بیسکویت دنتال بوش فلهساخت آلماناطلاعات مربوط به محصول:اسنک گوديز دندانی بوشمزایای محصول:بیسکوئیت لذیذ با سایز مناسب که میتوان از آن به عنوان تشویقی استفاده نمود.این محصول آلرژی زا نبودهو با قابلیت هضم بالاقابل استفاده برای سگ هایی با دستگاه گوارش حساس نیز می باشد.مناسب برای دندان ها..

Quickview

تشویقی سگ بیسکویت موسلی بوش فله

(0)
800تومان

تشویقی سگ بیسکویت موسلی بوش فلهساخت آلماناطلاعات مربوط به محصول:اسنک بیسکوئیت موسلی مخصوص سگ-بوشمزایای محصول:تشویقی سگ مناسب همه سایز ها و نژاد ها میباشدحاوی5 نوع غلات مهم تنظیم کننده دستگاه گوارش میباشدمقدار مصرف:مثال:اگر وزن سگ شما بین 2.5تا 15 کیلوگرم باشد میتوان 1 الی 4 قطعه از این تشویقی در روز استفاده کرد..

Quickview

تشویقی سگ بیسکویت ویتامینه بوش فله

(0)
1,000تومان

تشویقی سگ بیسکویت ویتامینه بوش فلهساخت آلمان..

ناموجود
Quickview

تشویقی سگ بیسکویت پوست ومو بوش فله

(0)
1,000تومان

تشویقی سگ بیسکویت پوست ومو بوش فلهساخت آلماناطلاعات مربوط به محصول:اسنک گوديز پوست و مو بوشمزایای محصول:بیسکوئیت لذیذ با سایز مناسب که میتوان از آن به عنوان تشویقی استفاده نمود.این محصول آلرژی زا نبودهمناسب برای زیبایی پوست و موی سگو با قابلیت هضم بالاقابل استفاده برای سگ هایی با دستگاه گوارش حساس نیز می باشد...

Quickview

تشویقی سگ فلامینگو توپ بیسبال راهاید ژلاتینی7.5 سانتی متر160گرم فله

(0)
60,000تومان

تشویقی سگ فلامینگو توپ بیسبال راهاید7.5 سانتی متر160گرمساخت بلژیکمناسب جهت تمیزکردن دندان هاتقویت فکوسرگرمی طولانی مدت..

Quickview

تشویقی سگ فلامینگو مانچی مدادی 1عددی

(0)
2,500تومان

تشویقی سگ فلامینگو مانچی مدادی 1عددیساخت بلژیکتشویقی سگ مانچی مدادیسرگرم کننده و تمیز کننده دندان سگ هاحاوی 1 عدد مانچی مدادی جویدنیطول مانچی ها: 13 سانتی متر ..

Quickview

تشویقی سگ کیک بوش فله

(0)
4,000تومان

تشویقی سگ کیک بوش فلهساخت آلمانجهت تمیز کردن دندان های سگ و از بین بردن جرم دندان های آن ها استفاده می شود.  این تشویقی سگ با طعم عالی و قابلیت هضم راحت ایده آل برای پاداش های روزانه سگ شماست.اطلاعات مربوط به محصول:اسنک  کیک مخصوص سگ-بوشمزایای محصول:مناسب برای تمیز کردن و افزایش مقاومت دندان ها میباشد مقدار مصرف:مثال:اگر وزن سگ ..

Quickview

تشویقی فله سگ فلامینگو استخوان ژلاتینی1عددی 16.5 سانتی متر

(0)
60,000تومان

تشویقی سگ فلامینگو استخوان ژلاتینی2 عددی 16.5 سانتی مترساخت بلژیکسگ ها از آن دست موجوداتی هستند که به شدت به تشویق شدن علاقه دارند و شما به عنوان صاحب آن ها باید در مواقعی که آن ها کار خوبی می کنند یا یک آموزش جدیدی را یاد می گیرند آن ها را تشویق کنید.همانطور که خودتان هم می دانید سگ ها به شدت به استخوان علاقه دارند، بنابراین یکی از بهترین راهکارها..

Quickview

تشویقی فله سگ فلامینگو نرم مدادی مرغ

(0)
2,500تومان

تشویقی فله سگ فلامینگو نرم مدادی مرغ ساخت بلژیک..

نمایش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)